Stínící technika a garážová vrata Znojmo

Žaluzie, garážová vrata, markýzy, rolety - Znojmo, Třebíč, Dačice

Předokenní rolety

Program úspory energie k dodatečné vestavbě. Předokenní systém je stejně tak vhodný pro novostavby jako i pro renovované budovy. Roletová schránka není montována nad ale před oknem. Optimální tepelná a zvuková izolace. Všechny naše rolety nabízíme ve dvou provedeních: válcované a extrudované. Můžete si vybrat různé barvy lamel dle našeho vzorníku a jakékoli barvy boxu, vodících lišt a koncové lišty dle vzorníku RAL.

Předokenní rolety s boxem 20˚ nebo 45˚

Předokenní rolety s úkosem 20° a 45° jsou určeny pro dodatečnou montáž. Boxy 20° nebo 45° jsou perfektním řešením pro budovy s přísnými geometrickými tvary. Předokenní rolety s kulatým boxem. Tyto rolety patří ke speciální architektonické třídě. Díky pěknému tvaru zaobleného boxu si najdou své místo v moderním designu kterékoli fasády a dodají Vašemu domu výjimečný nádech. To Vám umožní vyjádřit Váš osobní vkus.

Podomítkové rolety s 20˚ nebo 90˚ boxem

Chcete vidět roletu, ale ne roletový box - potom jsou pro Vás podomítkové systémy ideálním řešením. U novostaveb jsou roletové boxy integrovány do fasády buď hned při jejich výstavbě nebo při dodatečném zateplování. Box je zaomítán a tvoří jednolitou plochu s fasádou. Díky tomu box nezabere na vašem domě žádný zbytečný prostor.

Pancíře

Pro výrobu pancířů používáme hlavně hliníkovou lamelu 37mm. Standardně jsou všechny naše pancíře bočně aretované. Jednotlivé lamely jsou automaticky nařezány a aretovány. Hotové pancíře vyrábí náš plně automatický stroj ACROLOG, čímž je zajištěna velmi vysoká kvalita našich pancířů.

Roletové schránky

Protlačované nebo válcované schránky lze vybrat v provedení s úkosem nebo zaoblené. S naším velkým sortimentem a širokou škálou barev uspokojíme každé přání.

Vodící lišty

Naše standardní vodící lišta je široká 53mm a je vyrobena z extrudovaného hliníku. V nabídce máme různé typy vodících lišt.

Schránky k omítnutí
Zvláštní roletový systém pro oblast novostaveb.

Roletová schránka s integrovanou sítí proti hmyzu
Kombinovaný roletový element "roleta a síť proti hmyzu". Ochrana nejen před chladem, deštěm, větrem, teplem, hlukem, zvědavostí a vyloupením, ale také před vtíravým hmyzem.

Barvy - vzorník RAL
Rolety dodáváme v barvách podle vašich osobních požadavků. Všechna provedení schránek jsou k dodání v barvách RAL. Kromě toho dodáváme roletové elementy s protlačovanými schránkami v různých odstínech elox.

Ovládání rolet

Široký sortiment pohonů a doplňků k ovládání rolet Vám nabízí jak levnější variantu - manuální ovládání, tak i pohodlné a moderní řešení – multifunkční elektrické pohony s inteligentním řídícím systémem.


Bližší informace najdete v brožurách:

Rolovací mříže

Výhody rolovacích mříží

Systém rolovacích rolet

Jak vybrat rolety

Kde nás najdete?

Velux

© 2024 Žaluzie Jelínek | CMS by Joomla!