Stínící technika a garážová vrata Znojmo

Žaluzie, garážová vrata, markýzy, rolety - Znojmo, Třebíč, Dačice

Venkovní žaluzie už dávno nejsou záležitostí pouze výrobních hal a supermarketů. V dnešní době nachází své místo i na rodinných domech nebo na oknech kanceláří. Oproti vnitřnímu zastínění mají venkovní žaluzie lepší termoregulační schopnosti a také lépe cloní sluneční paprsky.

Soukromí

Venkovní žaluzie rovněž výborně ochrání Vaše soukromí před nechtěnou pozorností sousedů či náhodných chodců, ale i před nepříjemným hlukem z okolí. Poskytnou tak Vaší rodině nebo zaměstnancům vysoký komfort a optimální pracovní prostředí.

Ovládání

Ovládání venkovních žaluzií je přitom stejně jednoduché jako v případě interiérových žaluzií, stahují a naklápějí se buď pomocí nekonečné šňůry, kliky nebo lze dokonce pořídit venkovní žaluzie poháněné motorem, takže ani nemusíte vstávat z pohovky, abyste si nastavili to správné přirozené osvětlení pokoje. Hliníkové lamely i ovládací mechanismy venkovních žaluzií jsou vyrobeny tak, aby odolaly povětrnostním vlivům a UV záření, chrání proto Váš dům před nepřízní počasí i intenzivními slunečními paprsky.

Je sice pravda, že venkovní žaluzie nemohou sloužit jako interiérový doplněk, zato dotvoří celkový vzhled Vašeho domu z venku. Do interiéru pak stačí dát místo žaluzií už jen lehkou záclonu, aby byl výsledný dojem kompaktní. Barva a design venkovních žaluzií se většinou volí podle barvy fasády a celkového stylu domu. Na výběr je z několika barev a odstínů, záleží jen na Vašem vkusu.

Údržba

Údržba venkovních žaluzií je velice jednoduchá. Stačí jednou za čas setřít usazený prach a nečistoty, jiná údržba už není potřeba. Naši odborníci Vám při výběru venkovních žaluzií rádi podají veškeré informace a zodpoví všechny dotazy. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na konci této stránky nebo přímo telefonicky či e-mailem.

 

Kde nás najdete?

Velux

© 2024 Žaluzie Jelínek | CMS by Joomla!