Stínící technika a garážová vrata Znojmo

Žaluzie, garážová vrata, markýzy, rolety - Znojmo, Třebíč, Dačice

Římské rolety jsou vhodné pro moderní i klasické interiéry. Běžně jsou využívány nejen jako stínicí, ale také jako dekorativní prvek. Pozornost je věnována především výběru a způsobu zpracování látky. V současné době máme technologicky nejvyspělejší výrobu v ČR. Švy jsou šity neviditelnými stehy, což podtrhuje dokonalé zpracování celého výrobku.

Popis římské rolety
Typické pro římské rolety jsou horizontální sklady. Sklolaminátové výztuže rozdělují plochu na stejně široké horizontální pruhy. Lamináty jsou vloženy do tunýlku, který vznikne sešitím látky na přední nebo zadní straně rolety. Pro dosažení co nejmenšího narušení vzoru u látek s potiskem, doporučujeme tunýlky z přední strany.
Složená látka zůstává v horní části rolety. Aby římská roleta neomezovala funkčnost oken, je nutné mít dostatečný prostor pro její montáž. Výšku paketu je možné ovlivnit výběrem vhodného způsobu provedení. Při umístění několika rolet vedle sebe působí sestava jako kompaktní celek pomocí sladění laminátových výztuh.

Římské rolety do střešních oken
Při dodržení stanovených technických parametrů je možné zastínit římskou roletou i střešní okna nebo upravit systém pro šikmé provedení.

Technická specifikace
Max. šířka: až 4200mm (dle použitého systému a způsobu ovládání)
Max. výška: až 5900mm (dle použitého systému a způsobu ovládání

 

Římské rolety

Kde nás najdete?

Velux

© 2024 Žaluzie Jelínek | CMS by Joomla!