Stínící technika a garážová vrata Znojmo

Žaluzie, garážová vrata, markýzy, rolety - Znojmo, Třebíč, Dačice

Jedná se o vysoce funkční, léty prověřený, jednoduchý stínicí prvek. Díky široké kolekci látek je vhodný pro všechny styly bydlení. Možnosti využití látkových rolet do oken jsou téměř neomezené. Lze žádat rolety do střešních oken, rolety na balkon nebo pro zastínění kolmých ploch. Standardní textilní rolety jsou určeny do interiéru, nejběžněji klienti využívají rolety do ložnice nebo obývacího pokoje.

Montáž látkové rolety

Rolety lze uchytit pomocí konzol, montážního profilu a kazety. Všechny uvedené prvky nabízíme ve standardních barevných provedeních nebo lze využít možnosti jejich lakování do odstínů RAL.
Montážní profil instalaci rolety výrazně usnadní. Montáž umožňují speciální klipy, které lze libovolně posouvat. Tento způsob doporučujeme zejména v případě měkkého podkladu, nebo pokud jsou v místě instalace rozvody elektřiny nebo vody.
Po vytažení je celá roleta skryta ve velmi malém obalu, který je možné umístit nad okna, do špalet nebo přímo na okenní rám.
Instalace rolet není složitá. Pro záruku správného seřízení a bezchybného fungování rolety však doporučujeme využít služeb odborné montážní firmy, která má v této oblasti nezbytné zkušenosti. Na vyžádání vám rádi poskytneme kontakt na našeho obchodního partnera ve vašem regionu.

Technická specifikace

Maximální šířka: až 5000 mm (dle použitého průměru toče)
Maximální výška: až 6000 mm (dle použitého průměru toče, látky a způsobu ovládání)

 

Látkové rolety

Kde nás najdete?

Velux

© 2024 Žaluzie Jelínek | CMS by Joomla!